Renowacja sali gimnastycznej w Choszcznie.

 20-letni parkiet dębowy został odnowiony i zabezpieczony specjanym, wodorozcieńczalnym lakierem do podłóg sportowych marki HartzLack – APU 2 SPORT SYSTEM.

Jest to lakier specjanie stworzony z myślą o tego typu obiektach sportowych jak sale gimnastyczne, przedszkola, sale taneczne itp. Ten produkt wyróżnia się na tle innych lakierów dodatkowymi cechami. Najistotniejszą z nich jest antypoślizgowość, która decyduje o bezpieczeństwie użytkowników i zapewnia im komfort korzystania z obiektów sportowych. APU 2 SPORT SYSTEM spełnia wymogi na antypoślizg wg normy: PN-EN 14904:2009.

HartzLack APU 2 SPORT SYSTEM cechuje się zarówno elastycznością jak i odpowiednią twardością. Połaczenie tych cech gwarantuje, że dany parkiet będzie służył przez wiele lat, nie tracąc swoich pierwotnych właściwości. Twardość lakieru przekłada się na odporność powłoki na zarysowania a dzięki elastyczności powłoka pracuje razem z drewnianą posadzką odkształcając się np. podczas uderzeń piłką.

Lakier spełnia wymogi normy na trudnozaplaność wg normy EN 13501-1:2007. Występuje w kompletnym systemie wraz z niepalnym podkładem oraz kolorowymi liniami.

Zapraszamy do współpracy dyrektorów szkół oraz kierowników budynków administracji publicznej (biblioteki, przedszkola, hale sportowe itp.) do współpracy w zakresie renowacji podłóg drewnianych.Prosimy o kontakt mailowy na biuro@venga.pl lub telefoniczny 600 433 990.

Zdjecia z realizacji: